Soutěžte s námi každý měsíc o nový iPhone 15. Více informací na našem e-shopu v sekci Soutěž o iPhone.

Služby zákazníkům

Doručení zboží až k vám domů

Zboží rádi doručíme na vámi uvedenou adresu, proto na našem webu v sekci Doprava a platba (https://www.unar-nabytek.cz/clanky/doprava-a-platba/) naleznete přehled nákladů za jednotlivé typy přepravy. Berte prosím na vědomí, že pro některé druhy zboží nemusí být dostupné všechny typy dopravy.

Při objednávce nad 15 000 Kč / 777 € od nás automaticky dostanete dopravu ZDARMA, vždy minimálně u jednoho typu dopravy. Cena uvedená v Kč platí pouze pro Česko, cena uvedená v € platí pouze pro Slovensko.

 

3D návrh a vizualizace nábytku

Máte představu o tom, jaké čelo či dřevěné bočnice má mít vaše postel, ale nemůžete v žádném katalogu podobnou najít?

Vybrali jste si modré křeslo, ale nejste si jisti zda bude pasovat k barvě vašeho pokoje. Chcete porovnat jak na stěně bude působit v tmavě zeleném či šedém odstínu?

V tom případě nás neváhejte kontaktovat s vaším nápadem, návrhem či požadavkem zde na e-shopu, na Facebooku, nebo telefonicky (+420 605 290 824) či mailem (info@unar-nabytek.cz).

 

Individuální úpravy nábytku na míru

Ne vždy odpovídá katalogový výrobek vaší představě. Proto můžete využít naší služby Úprava nábytku na míru. Touto službou vám chceme poskytnout možnost individuální úpravy některých výrobků.

Vybrali jste si kuchyň, ale chcete pracovní desku v jiném odstínu?
V katalogu se vám líbí dřevěná postel, kterou ale potřebujete upravit na délku?
Potřebujete matraci v nestandardním rozměru?

S vaším dotazem na úpravu nábytku na míru nás neváhejte kontaktovat zde na e-shopu, na Facebooku, nebo telefonicky (+420 605 290 824) či mailem (info@unar-nabytek.cz).

 

Výnos objednaného zboží

Rádi vám zajistíme výpomoc s výnosem nábytku do vašeho domu či bytu. Výnos je možno objednat jako variantu dopravy přímo v košíku, případně domluvit předem telefonicky, e-mailem nebo při objednávce zboží (při uvedení výnosu do poznámky k nákupu vás budeme následně kontaktovat). Cena výnosu se odvíjí převážně od vystoupaných pater a není zahrnuta v ceně zboží či dopravy.

Pro další dotazy nás neváhejte kontaktovat zde na e-shopu, na Facebooku, nebo telefonicky (+420 605 290 824) či mailem (info@unar-nabytek.cz).

×

Splátková kalkulačka ESSOX