Realizace kuchyní

Hledáte inspiraci před výběrem kuchyňské linky? V této galerii naleznete kuchyně, které jsme dodali naším zákazníkům od A do Z.

Jsme tu pro vás od začátku až do konce projektu. Naši odborníci provedou zaměření Vaší kuchyně, abychom mohli vytvořit přesný návrh s ohledem na Vaše potřeby a požadavky. Poté vytvoříme grafický návrh kuchyně, který vám umožní si lépe představit, jak bude Vaše nová kuchyně vypadat jako celek. Nakonec zajistíme dovoz a v případě zájmu i kompletní montáž kuchyně, abychom vám mohli předat dokončený projekt. Snažíme se co nejvíce usnadnit celý proces a zajistit vám kvalitní a spolehlivou kuchyni, se kterou budete spokojeni.

Aktuální termín dodání kuchyně od objednání se pohybuje v rozmezí 4-8 týdnů.

Pokud se vám líbí naše realizace kuchyní a máte zájem o vlastní kuchyni, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s návrhem a realizací. Pro více informací nám můžete zavolat na +420 605 290 824 nebo napsat na e-mail info@unar-nabytek.cz.

 

Rohová kuchyně SOLE dub arlington - rozměr 270 x 180 cm

Všechny dvířka i šuplíky jsou vybaveny tlumiči dovírání. Skřínku či šuplík stačí volně pustit a tlumiče zajistí tiché dovření bez velkého nárazu do korpusu kuchyně. Vestavná myčka splyne díky posuvným dvířkům se zbytkem kuchyně a neruší tak její vzhled.

Po zaměření jsme dodali grafický návrh, zajistili dovoz a montáž kuchyně a spotřebičů, včetně individuálního provedení rohu horních skříněk se 180 stupňovým otevíráním. Nakonec došlo k zapojení RGB LED světelného pásku s 16-ti miliony barev.

 

Kuchyně SOLE bílý lesk - šířka 370 cm

Dle přání zákazníka jsme navrhli a zrealizovali v domě druhou kuchyni pro využití především v letních měsících, jelikož místnost je propojena s terasou sloužící k venkovnímu posezení a grilování. Vzhledem k tomu, že v kuchyni se bude vařit pouze vyjímečně jsme přistoupili k poloviční velikosti varné desky, které má pouze 2 plotýnky a umožní nám tak vytvořit více prostoru k přípravě jídla na pracovní desce.

Po zaměření jsme dodali grafický návrh, zajistili dovoz a montáž i individuální úpravu skříněk pro vestavěnou lednici a odsavač.

×

Splátková kalkulačka ESSOX