Soutěžte s námi každý měsíc o nový iPhone 15. Více informací na našem e-shopu v sekci Soutěž o iPhone.

Kuchyně & Kuchyňské linky - inspirace a tipy

Vítejte na stránce věnované kuchyním a kuchyňským linkám. Pomůžeme vám zorientovat se v jednotlivých typech kuchyní, které nabízíme a přidáme také tipy na co nezapomenout při navrhování a výběru.

Jsme zde pro všechny, kteří hledají inspiraci pro malou kuchyňku i pro zákazníky se specifickými požadavky na funkce a provedení. Neváhejte se na nás obrátit telefonicky i e-mailem, nebo nezastavte osobně na na naší prodejně (mapa), kde máme kuchyně také vystavené.

Naše nabídka kuchyňských linek je rozdělena do 5-ti řad: 

Senso kuchyně na míru

Každý kousek vaší kuchyňské linky bude přesně takový, jaký si přejete. Díky preciznímu provedení a individuálnímu přístupu pro vás vytvoříme kuchyň, která bude dokonale ladit s vaším stylem a potřebami.

Senso kuchyně na míru vám můžeme nabídnout v až 243 barevných provedeních. Přednostmi této modelové řady jsou především možnosti atypické výroby, kvalitní kování BLUM rakouské výroby s doživotní zárukou a tlumením dovíráním všech skříněk, ale také množství materiálů dvířek i korpusů (masiv, dýha, PVC fólie, laminátové desky) a barevných odstínů. Kuchyně nabízíme společně s pracovními deskami Kronospan nebo Egger.

 

Family line plánované modulové kuchyně

Modulové kuchyně pro každého, kdo hledá praktické a funkční řešení pro celou rodinu. Kuchyně Family line můžeme označit za střední střídu naší nabídky, díky velké míře přizpůsobení a příslušenství, které tato modelová řada nabízí.

Vybrané barevné kombinace dvířek a korpusů je možné dle přání zákazníka dodat s klasickými panty a pojezdy, nebo příplatkovým provedením s tlumeným dovíráním skříněk. Dvířka skříněk i korpusy lze vybrat z několika provedení materiálu (masiv, dýha, PVC fólie, laminátové desky), ale také barevných odstínů. Kuchyně nabízíme společně s pracovními deskami Kronospan nebo Egger.

 

Semi line sestavy s možností rozšíření

Praktické kuchyňské sestavy Semi line nabízí kombinaci předpřipravených kuchyňských modulů s možností rozšíření o další skříňky. Díky širokému výběru barevných dekorů a kombinací zaujme každého, kdo potřebuje kuchyňskou linku s případnými několika úpravami či rozšířeními.

Všechny kuchyňské skříňky se dají objednat také samostatně a lze tak vytvořit kuchyni, která využije maximum vašeho prostoru v místnosti. Kuchyňskou linku si dle libosti můžete nakombinovat z vybraných barevných provedení, ale také skřínky kupříkladu doplnit o prosklené varianty.

 

Junona line ekonomické sestavy s důrazem na úsporu místa i finančních prostředků

Kuchyňské sestavy Junona Line jsou navrženy v moderním provedení s ohledem na efektivní využití prostoru a cenu. Řada kuchyní Junona Line nabízí všechny moduly, které potřebujete v každé kuchyni ve formě předpřipravených modulů nebo jednotlivých skříněk. Díky možnosti rozšíření o další skříňky můžete vaší nové kuchyni dopřát tolik pracovní plochy, kolik vám jen možnosti dovolí.

Vybrané barevné kombinace lze objednat také s barevně odpovídajícími pracovními deskami, které jsou součástí balení. Kuchyňskou linku snadno rozšíříte o další závěsné police nebo celoplošný dřez.

 

Sara line ekonomické modulové kuchyně pro menší místnosti

I v menším prostoru s důrazem na cenu dokážeme vytvořit funkční a elegantní kuchyňskou linku. Řada kuchyní Sara line nabízí všechny moduly, které potřebujete v každé kuchyni. Kombinace dvířek s praktickou pracovní deskou vytvoří elegantní vzhled, který snadno doplníte o rozšiřující doplňky, jako například odkapávač do horní kuchyňské skříňky.

 

Na co nezapomenout při zařizování nové kuchyně

Pracovní deska: Pracovní desky, které jsou k dostání v nejrůznějších provedeních a barevných odstínech skvěle podtrhnou celkový vzhled kuchyně.

Zádová deska nebo obklad: Zádová deska může být zhotovena ve stejném provedení jako deska pracovní, nebo ji lze zvolit v kontrastním odstínu. Možností je také zvolit jiný typ obkladu jako kachličky či sklo.

Kuchyňský dřez a baterie: Dřez a baterii bychom mělo vybírat podle toho, kolik předpokládáme, že budeme odkládat nádobí a zda ve dřezu budeme také umývat či budeme používat výhradně myčku nádobí.

Elektrospotřebiče do kuchyně: Vybrat správný elektrospotřebič může být pěkný oříšek. Zde totiž záleží také na tom, jak často budeme vařit. Na výběr máme z celé řady vestavných i volně stojících spotřebičů do kuchyně.

Vybavení do kuchyňských skříněk: Nezapomínejme také na praktické doplňky do kuchyňských skříněk jako jsou vklady na příbory, rozdělovače, tlumené dorazy na dvířka i šuplíky, nebo odpadkové koše do skříňky.

  

S námi získáte kompletní servis od zaměření a 3D návrhu, přes konzultaci až po objednání, dodání a montáž přímo u vás doma. Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci vytvořit dokonalou kuchyni vašich snů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX