Lamelový rošt Primaflex Motor
Kód: 2480222/80 2480222/90 2480222/100 2480222/120 2480222/140 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Lamelový rošt Primaflex Motor s bezšňůrovým ovládáním představuje komfortní řešení pro náročnější uživatele, kteří si chtějí dopřát maximální pohodlí při odpočinku i spánku. Elektrické polohování umožňuje snadé nastavení horní i spodní části roštu přesně podle aktuálních potřeb.
Součástí roštu je praktické bezdrátové dálkové ovládání, které zajišťuje pohodlné ovládání bez zbytečných kabelů. Motorové polohování oceníte nejen při relaxaci a sledování televize, ale také při čtení, regeneraci nebo při zdravotních obtížích.
Konstrukce obsahuje 28 pružných lamel o šířce 38 mm, uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech. 3 anatomické zóny pomáhají správně rozložit tlak těla během spánku a pomocí posuvných objímek lze individuálně upravit tuhost v bederní části.
Středový popruh zvyšuje stabilitu roštu, pomáhá rovnoměrně rozložit zatížení a přispívá k delší životnosti celé konstrukce. Díky motorovému polohování nabízí rošt vyšší komfort a individuální nastavení polohy pro maximální pohodlí.
Tento rošt doporučujeme kombinovat zejména s následujícími typy matrací:
Potřebujete atypický rozměr? U vybraných variant je možné zajistit výrobu atypického provedení na dotaz. Rádi vám připravíme individuální řešení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polohovací rošty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr matrace: | 200 x 80 cm, 200 x 90 cm, 200 x 100 cm, 200 x 120 cm, 200 x 140 cm |
| Nastavení tuhosti: | ANO |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel / latí: | 28 |
| Typ: | Lamelové |
| Výška: | 5 cm |
| Celková výška: | 18 cm |
| ? Značka: | AHORN |
| Ovládání: | bezdrátové |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | AHORN CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vlkoš 343, 696 41 Vlkoš, Česko |
| E-mail : | info@ahorn.cz |


