Lamelový rošt Primaflex Kombi P pravý
Kód: 2480219/80 2480219/90 2480219/100 2480219/120 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lamelový rošt Primaflex Kombi P pravý představuje praktické řešení pro pohodlný spánek i efektivní využití úložného prostoru pod postelí. Díky bočnímu pravému výklopu umožňuje snadný přístup k úložnému prostoru bez nutnosti manipulace s matrací.
Rošt je vybaven pístovým vyklápěním, které usnadňuje každodenní otevírání a zvyšuje komfort při používání. Praktický textilní úchyt umožňuje snadnou manipulaci a pohodlné zvedání roštu.
Konstrukce obsahuje 28 pružných lamel o šířce 38 mm, uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech. 3 anatomické zóny pomáhají správně rozložit tlak těla během spánku a pomocí posuvných objímek lze individuálně upravit tuhost v bederní části.
Středový popruh zvyšuje stabilitu roštu, pomáhá rovnoměrně rozložit zatížení a přispívá k delší životnosti celé konstrukce. Rošt je vhodný do postelí s úložným prostorem a díky nízké konstrukční výšce jej lze použít ve většině běžných rámů postelí.
Tento rošt doporučujeme kombinovat zejména s následujícími typy matrací:
Potřebujete atypický rozměr? U vybraných variant je možné zajistit výrobu atypického provedení na dotaz. Rádi vám připravíme individuální řešení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ložnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměr matrace: | 200 x 80 cm, 200 x 90 cm, 200 x 100 cm, 200 x 120 cm |
| Nastavení tuhosti: | ANO |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel / latí: | 28 |
| Typ: | Lamelové |
| Výška: | 5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| ? Značka: | AHORN |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | AHORN CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vlkoš 343, 696 41 Vlkoš, Česko |
| E-mail : | info@ahorn.cz |


