Soutěžte s námi každý měsíc o nový iPhone 15. Více informací na našem e-shopu v sekci Soutěž o iPhone.

Vánoce

Vytvořte si doma tu pravou vánoční atmosféru a užijte si pohodové svátky. Nejdůležitější přece je, když trávíte volno se svou nejbližší rodinou či přáteli. A protože je období vánoc, připravili jsme pro vás v rubrice články na téma Vánoce na našem blogu seznam 10 vánočních filmů, které nemůžete vynechat (zde) a k tomu recept na nejoblíbenější nepečené cukroví - vosí hnízda (zde).

Pokud si budete chtít přeci jen váš domov zútulnit doplňky s vánočními motivy, můžete se podívat na naši nabídku příjemných vánočních dek, ložního povlečení s vánočními motivy či praktické vánoční utěrky se zimními motivy.

Navíc nyní můžete ušetřit 5 až 10% z ceny celého nákupu díky slevovým kódům "VANOCE5" a "VANOCE10". Výše slevy a použitelnost kupónu je zobrazena na detailu produktu. Akční nabídka platí do 31.12.2023.

 

vanocni-deky vanocni-povleceni vanocni-uterky
Vánoční deky Vánoční povlečení Vánoční utěrky
Zobrazit zde Zobrazit zde Zobrazit zde

 

 A naši prodejnu pro vás máme otevřenou i mezi svátky. Můžete se u nás zastavit kdykoliv v naši vánoční otevírací dobu (zde).

vanocni-oteviraci-doba_2023_1

 

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu platnosti či délku trvání akční nabídky. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevovými kódy či nabídkami.

×

Splátková kalkulačka ESSOX