Nyní máme otevřeno také každou adventní neděli. Otevírací doba Po-Pá: 9:00-17:00, So-Ne: 8:30-11:00.

Soutěž o iPhone

Ve spolupráci se společností Visa a GoPay pro jsme pro Vás připravili soutěž o mobilní telefon Apple iPhone. Pro zapojení do soutěže stačí zaplatit kartou na našem e-shopu www.unar-nabytek.cz.

Jak se zapojím do soutěže?

1) Zaregistrujte se na webu GoPay

Po kliknutí na odkaz zde budete přesměrování na web společnosti GoPay, která provozuje platební bránu. Na webu klikněte na tlačítko „Chci soutěžit“ a zadejte Vaši e-mailovou adresu.

2) Zaplaťte kartou VISA pomocí platební metody Click to Pay

Do soutěže se zapojíte nákupem na našem e-shopu, jako platební metodu vyberete platbu kartou (možnost kartou, rychlým převodem, Apple Pay / Google Pay nebo Bitcoin). Po přesměrování na platební bránu vyberete jako platební možnost Click to Pay.

3) Čekejte, až se na Vás usměje štěstí

To je vše, Vaše platba se do slosování dostane ihned po jejím úspěšném zaplacení. Každý měsíc bude vylosováno 5 plateb, které byly provedeny platebními kartami, jejichž majitelé obdrží výhru.

 

Jak zvýším svoji šanci na výhru?

Jednoduše. Čím častěji zaplatíte, tím větší šanci na výhru získáte. Podrobnější návod k platbě kartou na internetu naleznete zde.

 

Kompletní znění a podmínky akce Plaťte kartou Visa a vyhrajte iPhone zobrazíte po kliknutí zde. Soutěž probíhá do 31.12.2022 23:59 hod.

soutez-o-iphone-gopay-visa-unar-nabytek