Soutěžte s námi každý měsíc o nový iPhone 15. Více informací na našem e-shopu v sekci Soutěž o iPhone.

Podmínky marketingové kampaně "Sleva na první nákup"

  1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
   1. Tyto podmínky marketingové kampaně Sleva na první nákup” (Podmínky”, Kampaň” nebo Sleva”) organizované společností Hana Unarová, se sídlem Přerovská 334, 768 61, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov, IČO 05253870, DIČ CZ7358214424, zapsané u živnostenského úřadu v Bystřici pod Hostýnem, e-mail info@unar-nabytek.cz, telefonní číslo +420 736 220 275, adresa provozovny Meziříčská 169, 768 61, Bystřice pod Hostýnem (nebo seznam provozoven), (dále „My” nebo „Prodávající”), stanovují pravidla pro uplatnění slevy na e-shopu na webových stránkách www.unar-nabytek.cz (dále „rozhraní webové stránky” nebo „webové rozhraní e-shopu”).
   2. Všechny informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou obsaženy v Zásadách zpracování osobních údajů, která naleznete zde (odkaz).
   3. Pokud některá část Podmínek odporuje tomu, co jsme si společně schválili v rámci procesu Vašeho nákupu na Našem E-shopu, bude mít tato konkrétní dohoda před Podmínkami přednost.
  1. PODMÍNKY KAMPANĚ
   1. Zákazníkem, který se může zúčastnit této kampaně je vybraná osoba, která splňuje tyto podmínky, uvedené v bodech 2.2 a dále.
   2. Zákazníkem je spotřebitel, podnikatel či jiná fyzická osoba starší 18-ti let (dále jen „Účastník“ nebo „Účastník kampaně“).
   3. Kampaň se aktuálně vztahuje pouze na zákazníky z České republiky.
   4. Slevu lze získat a aplikovat při minimální výši nákupu 1500 Kč vč. DPH.
   5. Slevu na první nákup, jak již vyplývá z jejího názvu, lze aplikovat pouze na první nákup v e-shopu www.unar-nabytek.cz.
   6. Pro ověření, zda se jedná o oprávněný nárok na uplatnění slevy, může dojít k ověření údajů zákazníka z objednávky jako jméno, e-mail, telefon, či adresa v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů.
   7. Slevu může získat ten zákazník, který splní podmínky uvedené v těchto pravidlech. 
  1. OBECNÉ INFORMACE
   1. Účastník, který je oprávněn slevu využít ve výši, kterou stanovuje aktuální nabídka „pop-upu“ na webových stránkách www.unar-nabytek.cz (dále jen „Webových stránek“) je takový návštěvník webu, kterému při procházení Webových stránek vyskočí pop-up s nabídkou Slevy.
   2. Účastník bere na vědomí, že Slevu lze uplatnit pouze na jeho první nákup pomocí Webových stránek.
   3. Účastník bere na vědomí, že Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami, především pak s dalšími slevovými kódy.
   4. Účastník bere na vědomí, že Slevu, kterou získá lze uplatnit pouze v souladu s podmínkami v bodě č.2.
   5. Účastník bere na vědomí, že Slevu není možné jakkoliv směnit za peníze (hotovostní či bezhotovostní platební metodou), za jiné kupóny ani poukazy.
   6. Účastník bere na vědomí, že v případě zrušení kupní smlouvy mezi Námi a Vámi, bude Účastníkovi vrácena skutečná cena zaplacená za zboží v okamžiku objednávky a platnosti Obchodních podmínek a Podmínek marketingové kampaně „Sleva na první nákup“.
  1. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
   1. Je-li některé z ustanovení Podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje.
   2. Znění Podmínek můžeme jednostranně měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění Podmínek.
   3. Vyhrazujeme si právo na jednostranné zrušení kampaně a zařazování či vyřazování produktů do kampaně, a to kdykoliv v průběhu jejího trvání.

 

Tyto podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2024.

×

Splátková kalkulačka ESSOX