Matracové potahy

Vhodně zvolený potah matrace zlepšuje komfort a hygienu na lůžku. Během jedné noci vypotí lidské tělo až 1 litr tělních tekutin, které jsou vylučovány kožními póry a navíc v průběhu spánku kůže ztratí až 1 milion kožních šupinek. Lehací plocha lůžka a matrace bez účinné ochrany se tak stávají ideálním prostředím pro život bakterií a roztočů.

PUROTEX

Potah Purotex® je novou potahovou látkou, která může díky svým schopnostem napomáhat odstraňovat domácí alergeny. Potah je pratelný na 60°C. Více o potahu Purotex si můžete přečíst na této speciální stránce.

ACTIVE SILVER

Potahová látka nové generace s příměsí iontů stříbra, kde jsou antimikrobiální látky aplikovány přímo na jádro příze a tak se nesnižuje jejich účinnost při praní. Alergicky neutrální potah je vhodný zejména pro osoby se zvýšenou potivostí. Potah je pratelný na 60°C.

ALOE VERA

Potah Aloe Vera s přírodním antibakteriálním ošetřením Greenfirst se směsí esenciálních olejů zabraňuje výskytu roztočů a potlačuje tělesné pachy, čímž zajišťuje optimální hygienu lůžka. Je pratelný na 40°C.

CASHMERE

Luxusní potah Cashmere je složen z přírodního kašmírového vlákna, které je velmi jemné a příjemné na dotek. Vyvážené materiálové složení této látky v zimě příjemně hřeje a v létě chladí. Potah je pratelný na 40°C.

ROVERETTO

Potah se strukturou textilie o vysoké pevnosti a tažnosti. Svým složením chrání před alergeny a bakteriemi. Potah je pratelný na 60°C.

SILVER

Potahová látka s jemnou povrchovou strukturou. Její vlákna jsou ošetřena příměsí aktivního stříbra, které vytváří antibakteriální prostředí na povrchu textilie. Potah je příjemně chladivý a dobře prodyšný. Potah je pratelný na 60°C.

×

Splátková kalkulačka ESSOX