Soutěžte s námi každý měsíc o nový iPhone 15. Více informací na našem e-shopu v sekci Soutěž o iPhone.

Ložní povlečení Blanka Matragi: Představujeme spojení umění a pohody s povlečeními, které si zamilujete

Když se řekne jméno Blanka Matragi, nejeden z nás si vybaví vznešené haute couture šaty, které zdobí světové červené koberce na nejrůznějších akcích, přehlídkách a festivalech, které se točí převážně kolem módy. Avšak tato talentovaná designérka nezůstává spjata pouze se světem módy. Svůj umělecký zrak a vkus přenáší i do interiérového designu, a to zejména do oblasti ložního povlečení.

Blanka Matragi se stala synonymem pro luxus, eleganci a jedinečnost. Jinak tomu není ani u její kolekce ložního povlečení, které není jen doplňkem, ale spíše uměleckým dílem, jež promění každou ložnici ve stylový a pohodlný pokoj plný designu.

blanka-matragi-saty 

Precizní výběr materiálů

Ložní povlečení od Blanky Matragi vyniká nejen svým designem, ale také kvalitou použitých materiálů. Designérka ve spolupráci s českou firmou Matějovský vybírá ty nejjemnější a nejkvalitnější látky, které poskytují maximální pohodlí při spaní. Satén a bavlna jsou nejčastěji používané materiály, které dotvářejí jedinečný a luxusní pocit při každém ulehnutí do postele.

 

Umělecký design

Kolekce s názvem Elements je rozdělena do čtyř základních kategorií, které se postupně rozšiřují o další designové vzory.

Jednotlivé vzory z kolekce Blanka Matragi Elements jsou pojmenovány Earth, Fire, Ocean a Air. Tyto názvy odkazují na 4 základní živly, tedy Země, Oheň, Voda (oceán) a Vzduch.

Na kolekci Elements volně navazují další vzory, které nesou názvy Birth, Butterfly, Dream a Sky.

Každá kolekce ložního povlečení od Blanky Matragi je propracovaná do nejmenších detailů. Designérka přináší do svých výtvorů svoji bohatou paletu uměleckých dovedností, čerpá inspiraci z přírody, květin, geometrických tvarů a světelných odstínů. Výsledkem jsou povlečení s nádhernými vzory a barvami, které dokonale ladí s každým stylem ložnice.

 lozni-povleceni-blanka-matragi-elements-birth

Harmonie a elegance v celém domě: Ložnice, obývací pokoj a koupelna ve stejném provedení

Pokud si jedinečný design Blanky Matragi zamilujete ve své ložnici, proč jednoduše nerozšířit tuto harmonii do celého domu či bytu?

V obývacím pokoji se bude vyjímat polštářek na sedací soupravě, který se stane nedílnou součástí každého posezení.

Dekorační závěsy mohou podtrhnout celkový dojem z místnosti, díky jejich perfektně sladěnému designu se zbytkem soupravy.

dekoracni-polstar-blanka-matragi-elements-blooming 

Investice do kvality

I když ložní povlečení od Blanky Matragi může být větší investicí, je to investice do kvality a pohodlí. Každý, kdo si pořídí takové povlečení, získává nejen nádherný produkt, ale i kousek uměleckého díla, který zdobí jeho domov.

Výběr ložního povlečení od Blanky Matragi je zárukou nejen skvělého spánku, ale i stylového a elegantního interiéru s podpisem jedné z nejuznávanějších designérek na světě.

dekoracni-zaves-blanka-matragi-elements-dream

×

Splátková kalkulačka ESSOX