Co jsou skládací matrace, nebo matrace pro příležitostné spaní?

Skládací matrace, jak můžeme odvodit již z názvu, nabízí bezesporu jednu výhodu oproti klasickým matracím. A to sice, že je můžeme během vteřiny složit a uklidit. Matrace se ve většině případů složí na 3 stejné díly, které jsou spojeny látkou potahu v místě překladu. Takto složenou matraci můžete pohodlně uklidit do skříně nebo úložného prostoru sedačky či postele.

Všechny skládací matrace v naší nabídce naleznete zde (odkaz).

U skládacích matrací je třeba počítat s faktem, že jsou určeny spíše na příležitostné přespání. Můžeme je ale využít také jako podložku pro děti na ležení u televize, na zahradě či při kempování. Skládací matraci si také můžete vzít s sebou na přespání do auta, na chatu či na výlet.

skladaci-matrace-thommy-60x190-modra M73-skladaci-matrace-samba-70x190

 

Pokud přemýšlíte o skládací matraci z toho důvodu, že potřebujete ušetřit místo, ale zároveň chcete mít pro Vaše návštěvy možnost pohodlného přespání, doporučíme Vám z naší nabídky rozkládací sedací soupravy s matrací pro příležitostné i každodenní spaní.

Kvalitní matrace, kombinace látek a nožiček či možnost rohového dílu s výběrem modelu pohovky podle toho, aby vkusně doplnila Váš dům či byt může být to pravé řešení. Všechny rozkládací sedačky si můžete prohlédnou zde (odkaz).

rozklad_animace

rozkladaci-sedacka-brio rozkladaci-sedacka-elis
×

Splátková kalkulačka ESSOX