Barva roku 2022: Very Peri

Very Peri je odstín fialové, který byl vybrán jako barva roku 2022 společností Pantone Color Institute.

barva-roku-2022-very-peri-paleta-hex-kod

 

Odstín Very Peri je zdůrazněním fialové, která oživující a povzbuzující účinky na naši mysl a náladu. Very Peri evokuje ducha inovace a kreativity, což je zvláště důležité v době rychlých změn a výzev, kterým čelíme.

barva-roku-2022-very-peri-stena-zed-malba-kreslo

Very Peri může sloužit jako skvělý prvek pro interiéry různých stylů. Tato barva přináší do prostoru svěžest a dynamiku, a může být použita jako akcentní barva nebo hlavní prvek designu.

Například, pokud máte neutrálně laděný interiér, můžete přidat Very Peri polštáře, deky nebo dekorativní předměty, aby byl prostor oživen a získal nový nádech. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro odvážnější design, můžete použít Very Peri odstín i na zdi nebo nábytek, aby prostor získal výrazný vzhled. 

barva-roku-2022-very-peri-nabytek-polstar-interier

Módní návrháři často využívají barvu roku k vytváření nových kolekcí a zajímavých módních trendů. Very Peri je barva, která může být skvělou volbou pro různé druhy oblečení, doplňků a make-upu. Od módních doplňků, jako jsou kabelky a šátky, až po šaty nebo obleky, přináší Very Peri sofistikovaný a moderní vzhled.

V oblasti grafického designu a vizuálního umění může Very Peri sloužit jako základní barva pro tvorbu log, webových stránek, plakátů a dalších grafických prvků. Může být také skvělým doplňkem pro ilustrace, které mají evokovat kreativitu a inspiraci. 

Very Peri jako barva roku 2022 nám nabízí inspiraci a možnost přinést do našich životů svěžest a kreativitu. Je to barva, která nás povzbuzuje k inovaci a novým nápadům. Ať už se rozhodnete Very Peri použít ve svém interiéru, módních kreacích nebo vizuálním umění, tato barva jistě přinese do vašeho života novou energii a radost z tvorby.

barva-roku-2022-very-peri-stena-zed-malba

×

Splátková kalkulačka ESSOX